Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

26. júla 2006

Prehliadke Mosta slávy v T. Tepliciach prekážajú autáTRENČIANSKE TEPLICE 26. júla (WEBNOVINY) – Prehliadke Mosta slávy s menami mnohých hercov a herečiek, ktorí navštívili medzinárodný festival Art Film, prekážajú zaparkované autá, ako aj novovybudovaná letná terasa priamo pri ...Zdieľať

TRENČIANSKE TEPLICE 26. júla (WEBNOVINY) – Prehliadke Mosta slávy s menami mnohých hercov a herečiek, ktorí navštívili medzinárodný festival Art Film, prekážajú zaparkované autá, ako aj novovybudovaná letná terasa priamo pri moste. Priestor patrí hotelu, ktorý od apríla nesie názov Most slávy. Ako uviedla marketingová manažérka hotela Petra Obedová, priestor je už roky regulárnym parkoviskom pre hostí. Dodala však, že majitelia už budujú nové parkovisko, ktoré by malo priestor pri Moste slávy do určitej miery uvoľniť.

Umelecký riaditeľ Art Filmu Peter Hledík dnes pre agentúru SITA uviedol, že do niekoľkých týždňov až mesiacov by sa malo nové parkovisko dostavať a priestor pri moste uvoľniť. „Nový majiteľ pochopil, že tam chodia ľudia a auta by tam nemali parkovať,“ povedal. Letná terasa pri Moste slávy sa Hledíkovi výtvarne nepáči, ale chápe to ako pragmatický krok zo strany majiteľa.

Na Moste slávy majú svoju tabuľku s menom držitelia ceny Hercova misia, ktorá vznikla v roku 1995. Jej držiteľmi sú osobnosti ako Franco Nero, Jacqueline Bisset, Gina Lollobrigida, Sophia Loren, Geraldine Chaplin Catherine Deneuve, Nastassja Kinski, Jean-Paul Belmondo, Jozef Kroner, Vlastimil Brodský a ďalší.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Londýne budú dražiť šaty Audrey Hepburn
<< predchádzajúci článok
Pupočníková krv ako alternatíva k embryonálnym kmeňovým bunkám