Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. júla 2022

Premiér Heger chce „reformovať koalíciu“, rozpad vlády odmietol a je pripravený opäť spojiť rozhádzaných kolegovVláda sa nesmie rozpadnúť. V relácii RTVS Sobotné dialógy to zdôraznil premiér Eduard Heger. “Nesmie sa rozbiť vláda. My si nemôžeme dovoliť mať kratšie volebné ...Zdieľať
26 1 676x451 2.7.2022 (Webnoviny.sk) - Vláda sa nesmie rozpadnúť. V relácii RTVS Sobotné dialógy to zdôraznil premiér Eduard Heger. “Nesmie sa rozbiť vláda. My si nemôžeme dovoliť mať kratšie volebné obdobie. Investujem do rokovaní. Budúci týždeň bude kľúčové rokovanie v koalícii. Buďme rozvážni. Emócie sa musia schladiť,“ povedal Heger s tým, že chce partnerom predstaviť reformu koalície.


„Bude to postavené na koaličných lídroch. Chcem poprosiť verejnosť, aby počkala a ja im všetko predstavím. Potrebujeme to vyriešiť čo najskôr,“ prezradil premiér.


Zdroj: Webnoviny.sk - Premiér Heger chce „reformovať koalíciu“, rozpad vlády odmietol a je pripravený opäť spojiť rozhádzaných kolegov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na rieke Torysa prebieha mimoriadna pátracia akcia, stratil sa iba 2-ročný chlapec
<< predchádzajúci článok
Sklad autodielov v českej obci Zápy zasiahol požiar, škoda sa odhaduje na sto miliónov českých korún