Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. apríla 2021

Premiér Heger je vďačný za kvalitných vedcov na Slovensku a ľutuje, že z pandémie je politikaPremiér Eduard Heger (OĽaNO) je vďačný za to, akí sú na Slovensku kvalitní vedci. Heger ...Zdieľať
4o8a5447 676x451 10.4.2021  - Premiér Eduard Heger (OĽaNO) je vďačný za to, akí sú na Slovensku kvalitní vedci. Heger to povedal v sobotňajšej diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Sobotné dialógy.


Predseda vlády zároveň uviedol, že nepovažuje za šťastné to, že z pandémie sa stala politika. „Boj s pandémiou je čisto pohľad zdravotný,“ zdôraznil Heger.

Zároveň doplnil, že vakcína je najväčšia zbraň proti pandémii. Druhou zbraňou je rúško či respirátor. Heger tiež zdôraznil, že je potrebné posilniť spôsob prihlasovania na očkovanie. „Žiaľ, trošku zápasíme s dedičstvom, ktoré sme zdedili od predchádzajúcich vlád,“ uviedol Heger s tým, že informatizácia nezodpovedá financiám, ktoré boli do toho investované.Zdroj: Webnoviny.sk - Premiér Heger je vďačný za kvalitných vedcov na Slovensku a ľutuje, že z pandémie je politika © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vláda musí získať dôveru parlamentu, v opačnom prípade je prezidentka povinná ju odvolať
<< predchádzajúci článok
Počet presunov vojenskej techniky cez Slovensko minulý rok výrazne klesol

Premiér Heger je vďačný za kvalitných vedcov na Slovensku a ľutuje, že z pandémie je politika - diskusné fórum čitateľov