Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. apríla 2024

Prezidentka Čaputová pokračuje v rozlúčkových návštevách, v utorok odcestuje do PoľskaPrezidentka Zuzana Čaputová odcestuje v utorok 16. apríla na rozlúčkovú návštevu Poľska. Vo Varšave bude rokovať s prezidentom Andrzejom ...Zdieľať
caputova 1 676x451 15.4.2024 (SITA.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová odcestuje v utorok 16. apríla na rozlúčkovú návštevu Poľska. Vo Varšave bude rokovať s prezidentom Andrzejom Dudom, ktorý jej pri tejto príležitosti odovzdá najvyššie poľské štátne vyznamenanie Rad Bielej orlice za rozvoj dobrých vzťahov medzi Slovenskom a Poľskom.


Ako informoval hovorca hlavy štátu Martin Strižinec, prezidentka sa stretne aj s predsedom Sejmu Szymonom Hołowniom a predsedníčkou Senátu Malgorzatou Kidawa-Blońskou. Čaputová začala svoje rozlúčkové zahraničné cesty minulý týždeň v Berlíne a v Bruseli.
Zdroj: SITA.sk - Prezidentka Čaputová pokračuje v rozlúčkových návštevách, v utorok odcestuje do Poľska © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Opozícia pácha v zahraničí „ekonomickú vlastizradu“, podľa Fica Šimečka otočil a Ódorova vláda sa správala ako lenivé vši (video)
<< predchádzajúci článok
Hrôzostrašný prípad týrania v Trnave. Rodičia svoje štyri malé deti bili reťazami a nechávali hladovať (foto)