Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

15. mája 2009

Pri nehode električky v Bratislave sa päť ľudí ľahko zraniloPri nehode električky, ktorá sa stala dnes podvečer na trati v smere do bratislavskej Rače, sa päť ľudí ľahko zranilo. Informáciu agentúre SITA potvrdil bratislavský policajný hovorca František ...Zdieľať
BRATISLAVA 15. mája (WEBNOVINY) - Pri nehode električky, ktorá sa stala dnes podvečer na trati v smere do bratislavskej Rače, sa päť ľudí ľahko zranilo. Informáciu agentúre SITA potvrdil bratislavský policajný hovorca František Peczár. Podľa neho zranení cestujúci mali odreniny a modriny. Jedna žena mala rozbitú hlavu. Zranených ošetrila privolaná zdravotná pomoc. U vodiča nezistili policajti z dychovej skúšky požitie alkoholu, uviedol hovorca. "Škodu zatiaľ nemožno vyčísliť," dodal Peczár. Tú určia až po tom, keď vozne prezrú v dielni. Podľa hovorcu bolo príčinou vykoľajenia vzpriečenie sa zadného vagóna pri prechode zákrutou. Ako ďalej dodal, okolnosti nehody ďalej vyšetruje polícia.


Ako informoval krátko po nehode internetový portál www.imhd.zoznam.sk, okrem električky došlo aj k poškodeniu koľajovej trate i stĺpu trakčného vedenia. Odstraňovanie následkov nehody by malo podľa webového portálu trvať do ukončenia dennej premávky.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Redford otvoril program Sundance na podporu režisérov
<< predchádzajúci článok
Scorseseho Sinatrom by mohol byť Johnny Depp