Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Prichádza novinka – Coca-Cola Zero Sugar s lahodnejšou chuťouPo šestnástich veľmi úspešných rokoch osviežujúceho nápoja Coca-Cola Zero Sugar uvádza spoločnosť The Coca-Cola Company ČR/SK na slovenský trh jej nástupkyňu. Aj keď názov a zloženie ...Zdieľať
coca cola_zero_sugar_pet copy 676x466 17.5.2021 (Webnoviny.sk) - Po šestnástich veľmi úspešných rokoch osviežujúceho nápoja Coca-Cola Zero Sugar uvádza spoločnosť The Coca-Cola Company ČR/SK na slovenský trh jej nástupkyňu. Aj keď názov a zloženie zostávajú na prvý pohľad rovnaké, napriek tomu sa môžete tešiť na úplne novú Coca-Cola Zero Sugar, ktorá je omnoho lahodnejšia, jemnejšia a viac osviežujúcejšia. Do vašich úst prináša skvelý pocit z veľmi príjemnej chuti, a to stále bez cukru a kalórií. Zásadný rozdiel a kúzlo, vďaka ktorému je nová Coca-Cola Zero Sugar chuťovo nielen bližšie klasickému variantu nápoja Coca-Cola, ale má ambíciu stať sa najlepším Coca-Cola nápojom vôbec, je v novom pomere použitých surovín. V obchodoch ju spoznáte jednoducho – celý prebal fľaše je červený, logo Coca-Cola je čierne a viečko sa pýši nápisom Zero Sugar. Tak čo hovoríte, skúsite ju? Vďaka kampani "Yes" or "No" navyše môžete dať hneď vedieť, či je pre vás nová Coca-Cola Zero Sugar tá najlepšia.


Coca-Cola Zero Sugar sa od prvého ochutnania a ikonického zasyčania pri otvorení v roku 2005 stala preferovaným nápojom pre takmer 30 % konzumentov nápoja Coca-Cola. "Uvedením novinky Coca-Cola Zero Sugar pokračujeme v krokoch spojených so znižovaním množstva cukru v našich výrobkoch. Nápoje so žiadnym alebo zníženým obsahom cukru v súčasnej dobe tvoria približne 45 % portfólia našej spoločnosti," uvádza Kateřina Třísková, Brand manažérka značky Coca-Cola v spoločnosti The Coca-Cola Company ČR/SK.

Aj vy rozhodnite, či je nová Coca-Cola Zero Sugar skutočne tým najlepším Coca-Cola nápojom vôbec. Na originálne video k novej kampani s názvom "Yes or No" sa môžete prekliknúť pomocou priloženého QR kódu.

Nová Coca-Cola Zero Sugar bude k dispozícii v širokej predajnej sieti vo veľkostiach balení od 1,25 l až po 2,25 l. Predávať sa bude aj v obľúbených 4pack a 6pack baleniach.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Prichádza novinka – Coca-Cola Zero Sugar s lahodnejšou chuťou © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V bratislavskej škôlke spadla zo stropu omietka, jedno dieťa museli previezť do nemocnice (foto)
<< predchádzajúci článok
NA DETI V ŠKÔLKE SPADLA ZO STROPU OMIETKA: Zasahujú tam hasiči

Prichádza novinka – Coca-Cola Zero Sugar s lahodnejšou chuťou - diskusné fórum čitateľov