Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

05. marca 2007

Priznania k dani z príjmov sa dajú vyplniť aj na interneteFyzické aj právnické osoby si môžu vyplniť daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2006 aj na internete. Túto možnosť sprístupnilo Daňové riaditeľstvo SR na svojej internetovej stránke. ...Zdieľať

BRATISLAVA 5. marca (WEBNOVINY) - Fyzické aj právnické osoby si môžu vyplniť daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2006 aj na internete. Túto možnosť sprístupnilo Daňové riaditeľstvo SR na svojej internetovej stránke. "Výhodou je, že daňový subjekt získa sprievodcu pre vyplnenie formulára daňového priznania," uvádza daňová správa. Takto vyplnené formuláre si môžu daňovníci následne vytlačiť a doručiť na príslušný daňový úrad.

Daňové priznanie sa podáva do konca prvého štvrťroka. Keďže v tomto roku pripadá posledný marcový deň na sobotu, posledný termín na podanie priznanie uplynie v pondelok 2. apríla. V tejto lehote je potrebné aj daň zaplatiť. Daňové priznanie možno podať na príslušnom daňovom úrade osobne alebo poslať poštou, faxom či elektronicky.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Firma Transkam preinvestuje v Hlohovci do 100 mil. Sk
<< predchádzajúci článok
Ubytovacie služby vo vlakoch poskytne Wagon Slovakia