Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. júna 2024

Prvý krok Pellegrini zvládol, podľa Gröhlinga v prejave správne pomenoval rozdelenú spoločnosťNový prezident Peter Pellegrini v prejave správne pomenoval rozdelenú spoločnosť, ktorá čelí výzve zastaviť zlo a nenávisť, myslí si predseda stranyZdieľať
661e6523add33772783813 676x451 15.6.2024 (SITA.sk) - Nový prezident Peter Pellegrini v prejave správne pomenoval rozdelenú spoločnosť, ktorá čelí výzve zastaviť zlo a nenávisť, myslí si predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Branislav Gröhling. Šéf liberálov podotkol, že Slovensko stojí aj pred výzvou k zmiereniu, a k tomu by podľa neho mal prispieť aj prezident Pellegrini.


Prvý krok Peter Pellegrini zvládol," zhodnotil Gröhling. Dodal, že verí, že nová hlava štátu nikdy neuhne ani od svojho oficiálne zloženého prezidentského sľubu, ani od sľubu byť prezidentom všetkých, nielen jeho voličstva, či voličstva koalície.Zdroj: SITA.sk - Prvý krok Pellegrini zvládol, podľa Gröhlinga v prejave správne pomenoval rozdelenú spoločnosť © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Blízky spojenec populistického premiéra zložil prezidentskú prísahu, píšu o Pellegrinim v zahraničí 
<< predchádzajúci článok
Pellegrini to bude mať ako prezident ťažké, podľa Šimečku je laťka nastavená vysoko