Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    V spálni

26. septembra 2005

RADÍ ODBORNÍK

Zdieľať
Chcela by som vedieť niečo o tom, čo platí na mužov, aby sa dali zviesť, prípadne na stretnutie so mnou nezabudli.
Soňa, 17 rokov, Brezno

- Žena spravidla vie pri zvádzaní zaujať sugestívne pozície buď inštinktívne, alebo na základe svojich vedomostí a skúseností. Týmito zvodnými polohami poukáže na svoje prsia (napríklad prekrížením paží za hlavou), na boky (uplatní takzvanú čitateľskú polohu - leží na bruchu so zdvihnutou hlavou podopretou rukami tak, že jej lakte nadvihujú trup), ale aj na pohlavie (predstiera driemoty s viac či menej roztiahnutými nohami, nemusí  nevyhnutne ležať, stačí poloha pololežmo, ale môže aj sedieť s roztiahnutými stehnami, vzrušujúce je, ak pod šatami nemá nohavičky).
Muž si neuchová v pamäti žiadnu vizuálnu spomienku na hanblivú ženu, ktorú objíma, bozkáva a preniká do nej v pološere. Muž sa, naopak, vracia k žene, na ktorú má vizuálne erotické spomienky. Tie si vyvoláva, keď je od nej odlúčený a potom túži zopakovať si s ňou nielen stretnutie, ale aj intímny styk. Preto sa neostýchajte zvodné, erotické gestá používať. Pravda, len vtedy, ak chcete dotyčného muža skutočne zviesť. Ak ho chcete len vyprovokovať, nezanecháte veľmi dobrý dojem...

Počul som, že je možné sa pri styku s partnerkou ,,zlepiť“ tak, že sa jednoducho nedá penis vytiahnuť. Vraj sa to môže skončiť až chirurgickým zákrokom. Je to pravda?
Marek, 19 rokov, Vranov nad Topľou

- Môžem vás ubezpečiť, že žiadny lekár nikdy takúto náhlu sexuálnu príhodu neošetroval. Patrí skutočne iba do kategórie pubertálnych nočných môr. Aj dnes mnohí muži veria, že v dôsledku zľaknutia môže dôjsť k takým vaginálnym sťahom, ktoré znemožnia penisu dostať sa von. Mnohí dokonca i poznajú prvú pomoc - pichnúť špendlíkom do boku či zadku alebo zastrčiť prst do konečníka.  Takéto ,,zlepenie“ či zadržanie penisu vo vagíne však nie je fyziologicky možné. Nič podobné, ako náhle zadržanie penisu            v ženskej pošve v dôsledku akéhosi kŕča pošvového svalstva, skutočne neexistuje. Kŕčovité sťahy svalu okolo pošvového vchodu môžu síce v niektorých prípadoch znemožniť zavedenie penisu (takzvaný vaginizmus), nikdy sa však nezaznamenal prípad, že by už raz zavedený úd nebolo možné vytiahnuť. Takže na tento stres zo sexu môžete pokojne zabudnúť.

Dnes vám radil
MUDr. Kamil Řezník


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusko&Mikloš
<< predchádzajúci článok
NAŠA ANKETA