Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. júla 2010

Radičová žiada od Galka jazykový certifikátBudúca premiérka Iveta Radičová súhlasí so straníckymi ministerskými nominantmi. Istú podmienku má len v prípade Ľubomíra Galka zo SaS, ktorý by ...Zdieľať
galko Ľubomír Galko

Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 8. júla  - Budúca premiérka Iveta Radičová súhlasí so straníckymi ministerskými nominantmi. Istú podmienku má len v prípade Ľubomíra Galka zo SaS, ktorý by sa mal stať novým šéfom rezortu obrany. Žiada od neho jazykový certifikát z anglického jazyka. Predložiť by ho mal do polovice októbra.

„Ja mám určité certifikáty, čo som absolvoval ešte v minulosti, ale toto bude iný certifikát,“ uviedol pred novinármi Galko. Podľa neho netreba z toho robiť nejakú veľkú drámu. „Ide o to, aby som vedel komunikovať s ľuďmi, ako som vedel pred šiestimi rokmi, keď som mal nadriadeného Nemca,“ opísal dôvod, pre ktorý podľa neho Radičová certifikát žiada.

Galko tiež informoval, že štátnym tajomníkom na ministerstve obrany bude Róbert Ondrejcsák. Ako povedal, dohodli sa v stredu večer. Ondrejcsák, ktorý spolupracoval s SDKÚ-DS, bude podľa neho pôsobiť vo funkcii ako nestraník. Ako dodal, on bol ten, kto Ondrejcsáka oslovil, lebo dostal na neho tip.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Neochota EÚ voči Turecku ho obracia na východ
<< predchádzajúci článok
Kríza znížila tržby firmy ZSNP o 59 %

Radičová žiada od Galka jazykový certifikát - diskusné fórum čitateľov

Certifikát schopnosti8.7. 18:14:50