Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. marca 2011

Rakúšan nútil ženy zo Slovenska a Čiech k prostitúciiŠtyridsaťosemročný muž z rakúskeho okresu Linz-Land nútil dva roky 20 žien zo Slovenska a Čiech k prostitúcii, uviedla v pondelok rakúska televízna stanica ORF na svojej ...Zdieľať
prostitucia Foto: Ilustračné foto SITA/APVIEDEŇ 28. marca (WEBNOVINY) - Štyridsaťosemročný muž z rakúskeho okresu Linz-Land nútil dva roky 20 žien zo Slovenska a Čiech k prostitúcii, uviedla v pondelok rakúska televízna stanica ORF na svojej internetovej stránke. Muž lákal ženy do Rakúska na falošné sľuby a ponúkal im kariéru tanečníc a podobné zamestnania. V skutočnosti ich prostredníctvom internetu ponúkal na prostitúciu. Muž sám dohadoval ženám zákazníkov aj cenu a sám ich k zákazníkom vozil. Následne im väčšinu zarobených peňazí odobral. Zvyčajne dochádzalo k násilným sexuálnym kontaktom a ženy museli za deň prijať aj 10 zákazníkov.


Muž hrozil ženám, že ak nebudú poslúchať, oznámi ich rodinám, čím si v zahraničí zarábajú na živobytie. Jednej žene sa nakoniec podarilo uniknúť z auta zákazníka, ktorý ju predtým zviazal a znásilnil, a informovala políciu. Medzi zákazníkmi žien bol aj známy 44-ročný poisťovací agent obvinený zo znásilnenia.

Muža obvinili z kupliarstva, obchodovania s ľuďmi a cezhraničnej prostitúcie.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Aliancia Fair-play ukáže, kto zarába na verejnom obstarávaní
<< predchádzajúci článok
V hre LOTO 5 z 35 padol v nedeľu jackpot!