Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

10. januára 2013

Rapper Nas už pracuje na novom albumeAmerický rapper Nas v rozhovore pre agentúru Associated Press (AP) prezradil, že už začal pracovať na svojej jedenástej sólovej štúdiovke, ktorou nadviaže na svoj vlaňajší album Life Is Good. ...Zdieľať
nas BRATISLAVA 10. januára (WEBNOVINY) - Americký rapper Nas v rozhovore pre agentúru Associated Press (AP) prezradil, že už začal pracovať na svojej jedenástej sólovej štúdiovke, ktorou nadviaže na svoj vlaňajší album Life Is Good.


"Áno, už som začal nahrávať ďalší album. Nedokážem sa momentálne zastaviť, som v skvelom rozpoložení," uviedol rapper. Názov ani termín vydania novinky zatiaľ nie je známy.

Tridsaťdeväťročný Nas, celým menom Nasir bin Olu Dara Jones, pochádza z New Yorku a jeho otcom je džezový hudobník Olu Dara. Debutoval v roku 1994 albumom Illmatic, po ktorom nasledovali nahrávky It Was Written (1996), I Am... (1999), Nastradamus (1999), Stillmatic (2001), God's Son (2002), Street's Disciple (2004), Hip Hop Is Dead (2006), Untitled (2008) a spomínaná Life Is Good (2012).

Okrem toho bol členom zoskupenia The Firm, ktoré vydalo iba jednu štúdiovku The Firm: The Album (1997). V roku 2010 zas nahral s Damianom Marleym album Distant Relatives.Okrem hudby sa tiež príležitostne venuje aj herectvu, objavil sa napríklad v snímkach Belly (1998), Právo silnejšieho (1999) alebo Dievča z lepšej spoločnosti (2003). Nas bol v rokoch 2005 až 2010 manželom speváčky Kelis, s ktorou má syna Knighta.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hiphopdx.com a archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na People's Choice Awards triumfovali Hry o život
<< predchádzajúci článok
Čerstvá mamička Adele príde na udeľovanie Zlatých glóbusov

Rapper Nas už pracuje na novom albume - diskusné fórum čitateľov