Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

24. júla 2006

Rasmus sa na Slovensku ubytuje pod cudzími menami a na utajenom miestePod cudzími menami a na utajenom mieste budú na Slovensku ubytovaní muzikanti z kapely Rasmus, ktorí sú najväčšími hviezdami prvého ročníka Senec Open Air Fest 2006.Zdieľať
  Uskutoční sa 28. a 29. júla na Seneckých jazerách a výstrední hudobníci podľa organizátorov nebudú bývať ani v Senci, ani v Bratislave. "Je to tajomstvo. Nechcú totiž, aby ich obťažovali novinári či fanúšikovia," povedal pre TASR Braňo Jančich z usporiadateľskej agentúry.
      Okrem "tajného" miesta pobytu si Rasmus požiadal aj o tri šatne so sprchou a teplou kuchyňou hneď za pódiom. Umiestniť na pláž takéto šatne však zrejme nebude možné. "Pravdepodobne to vymyslíme nejako inak. Asi ich ubytujeme pred koncertom v blízkom hoteli, kde toto všetko dostanú, a potom ich privezieme na scénu. Momentálne to s nimi ešte dolaďujeme, ale počas festivalov sa s takýmito problémami stretávajú asi pravidelne, tak dúfame, že to budú akceptovať," dodal Jančich.
      Hudobníci, ktorí sa preslávili hitmi ako In the Shadows, First Day Of My Life, In My Life, No Fear či Shot, chcú mať počas celého pobytu na Slovensku ešte k dispozícii teplú kuchyňu, pivá, vína, minerálky a džúsy - teda nič špeciálne.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rasmus sa na Slovensku ubytuje pod cudzími menami a na utajenom mieste
<< predchádzajúci článok
Na Slovensko zavíta známy reper Jay-Z

Rasmus sa na Slovensku ubytuje pod cudzími menami a na utajenom mieste - diskusné fórum čitateľov