29. októbra 2017

Real Madrid prehral v Girone, na Barcelonu stráca už osem bodov

Hráč Realu Cristiano Ronaldo (vľavo) a hráč Girony Pere Pons (vpravo) v súboji o loptu v zápase 10. kola španielskej La Ligy Girona - Real Madrid v Girone 29. októbra 2017. Foto: TASR/AP
Madrid 29. októbra (TASR) - Futbalisti Realu Madrid v 10. kole španielskej La Ligy nečakane prehrali na pôde Girony 1:2. Úradujúci majster stráca na vedúcu Barcelonu už osem bodov.

"Biely balet" po prvom polčase viedol gólom Isca. Domáci však na začiatku druhého dejstva v priebehu štyroch minút otočili nepriaznivý vývoj. Vyrovnanie zariadil Cristian Stuani a zisku cenných troch bodov rozhodol Cristian Portu.

Getafe zvíťazilo v úvodnom nedeľňajšom zápase na domácej pôde San Sebastianom 2:1.