Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Repasované výrobky oslovujú čoraz častejšieSkvelou voľbou pri kupovaní lacného notebooku môže byť obstaranie si ho z druhej ruky. No vtedy nemusíte mať istotu poctivého predaja.Zdieľať
Repasované výrobky oslovujú čoraz častejšie

Môže sa stať, že vám počítač po mesiaci nebude fungovať a zbytočne ste zaň zaplatili desiatky, možno až stovky eur niekomu cudziemu. Určite by nebolo jednoduché pri predávaní výrobku niekde na ulici skontrolovať software zariadenia, hlavne ak o tejto téme nemáte hlbšie znalosti. Nechajte to na profesionálov a kúpte si už overený repasovaný produkt za lepšiu cenu.

Lacné notebooky ako nové

Repasované notebooky sú rovnako spoľahlivé ako nové výrobky. Prinášajú so sebou istotu, že všetky súčiastky v zariadeniach sú originálne a boli len nahradené za novšie a čistejšie verzie. Za cenu, akú ho kúpite, dostanete notebook porovnateľný s novým výrobkom. Rozdiel je v tom, že ho pred vami už používal niekto iný. Záruka sa však vzťahuje aj na tento tovar, preto v prípade, ak by sa vyskytli nejaké problémy, môžete kontaktovať svojho predajcu, ktorý vám určite rád pomôže.

Ak bola v pôvodnom zariadení batéria, ktorá už nevydržala bez elektrického napájania ani chvíľu, nebojte sa. Po testoch, ktoré prebiehajú pri prevzatí tovaru v obchode, sa vyhodnotí aj tento aspekt a v prípade potreby sa batéria vymení za úplne novú, ktorá vydrží opäť niekoľko hodín.

Keď neviete, kde hľadať

Ak pátrate po internetovej stránke, ktorá sa špecializuje na repasované výrobky, tak Technimax.sk je jedna z najlepších. Nielen preto, že ponúka vrátane počítačov a notebookov aj monitory, tablety, tlačiarne či servery, ale aj skvelý prístup k zákazníkom a prvotriedny tovar. Výrobky, ktoré ponúkajú, sú prevažne značky Dell, ktorá je celosvetovo známa svojimi vysokými štandardmi. Výrobky značky Dell aj po dlhodobom používaní nepotrebujú drahý servis. Maximálne drobné výmeny súčiastok alebo prečistenie základnej dosky, ktoré by malo byť bežné aj u všetkých počítačov alebo notebookov v domácnostiach. Spokojnosť zákazníkov tejto firmy hovorí za všetko. Ak máte firmu a potrebujete nakúpiť veľké množstvo takýchto zariadení, nemusíte dlho premýšľať.

 

Zdroj obrázka:

dasytnik / Shutterstock.com

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Opatrenia počas druhej vlny koronakrízy výrazne podlomili dôveru podnikateľov v službách
<< predchádzajúci článok
Koronavírus: Na Slovensku pribudlo opäť viac vyliečených ako nakazených, urobili takmer 11-tisíc PCR testov

Repasované výrobky oslovujú čoraz častejšie - diskusné fórum čitateľov