Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

09. mája 2007

Rezidencia Hradný vrch je ďalším projektom spoločnosti URBIARezidencia Hradný vrch je ďalším projektom spoločnosti URBIA, ktorý prináša spojenie moderného bývania a historického prostredia bratislavského podhradia. Výnimočná poloha uprostred centra Bratislavy ...Zdieľať

BRATISLAVA 9. mája (WN/PR) - Rezidencia Hradný vrch je ďalším projektom spoločnosti URBIA, ktorý prináša spojenie moderného bývania a historického prostredia bratislavského podhradia. Výnimočná poloha uprostred centra Bratislavy vo štvrti plnej zelene sľubujú pre budúcich obyvateľov príjemné a exkluzívne bývanie na „skok“ od centra mesta. Rezidencia Hradný vrch upúta svojou modernou, ale nevtieravou architektúrou a použitými prírodnými stavebnými materiálmi ako tehla, drevo a prírodný kameň.

Komplex bude pozostávať z troch bytových blokov a piatich poschodí. Prízemie budú tvoriť obchodné priestory v celkovej rozlohe viac ako 800m a budú určené na predaj. Celkovo sa počíta s 30-timi luxusnými bytmi od 72m2 do 215m2, prevažne vybavené balkónom alebo terasou. Dispozične bude k dispozícii 8 dvojizbových, 12 trojizbových , 7 štvorizbových a 3 päťizbové byty. Všetky budú určené na predaj do osobného vlastníctva. Budúci obyvatelia si budú môcť podľa vlastných predstáv upraviť dispozičné riešenia ako aj výber materiálov.

Celkový obytný priestor predstavuje približne 4000 m2, z toho balkóny a terasy tvoria takmer tretinu. Pre obyvateľov bude k dispozícii 53 parkovacích miest.

Výnimočnosť exkluzívneho priestoru budú umocňovať vysoké okná francúzskeho typu, ktoré poskytnú majiteľom vzdušnosť a dokonalé presvetlenie bytu, ako aj neopakovateľný pohľad na historické centrum mesta. Investor pri projektovaní myslel hlavne na spojenie exkluzívneho bývania spojeného s priamym kontaktom s prírodou. Preto sú parkovacie miesta navrhnuté do dvoch podzemných garáží, čo umožňuje zachovanie zelene v bezprostrednej blízkosti rezidencie.

Zahájenie výstavby sa predpokladá na leto 2007 a dokončenie celého projektu v zime 2008.

Bližšie informácie:
Pavel Machava
PR manager
Media One, s.r.o.
Pri Suchom mlyne 46
811 04 Bratislava
tel.: +421 2 54650452
fax: + 421 2 54650453
e-mail: machala@mediaone.sk

Media one


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SDKÚ-DS navrhuje pamätný Deň pristúpenia SR k EÚ
<< predchádzajúci článok
Ochranári chceli hovoriť iba o Tichej a Kôprovej doline, odišli

Rezidencia Hradný vrch je ďalším projektom spoločnosti URBIA - diskusné fórum čitateľov