Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

20. mája 2011

Roland Garros: S voľnou kartou na štvorhru aj RazzanováOrganizujúca Francúzska tenisová federácia (FFT) oznámila držiteľov voľných kariet na súťaže štvorhry mužov a žien na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros ...Zdieľať
bez nazvu Virginia RazzanováFoto: SITA/AP PARÍŽ 20. mája (WEBNOVINY) - Organizujúca Francúzska tenisová federácia (FFT) oznámila držiteľov voľných kariet na súťaže štvorhry mužov a žien na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros v Paríži (22. mája - 5. júna, dotácia 17 520 000 eur, antuka vonku).


Deblovú "wild card" po boku Alizé Cornetovej dostala aj Virginie Razzanová, ktorej účasť na medzinárodných otvorených majstrovstvách Francúzska 2011 bude pútať zvýšenú pozornosť z mimoriadne smutného dôvodu. Ako je známe, v pondelok skonal jej 32-ročný snúbenec Stéphane Vidal. Bývalý Razzanovej kouč mal nádor na mozgu, s ktorým bojoval deväť rokov, napokon však túto bitku prehral a na smrteľnej posteli požiadal svoju partnerku o jej štart na Roland Garros. Francúzka v singli začne proti bratislavskej rodáčke Jarmile Gajdošovej.

Držitelia voľných kariet na štvorhru na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros v Paríži (bez výnimky ide o francúzskych hráčov):

MUŽI:
Adrian Mannarino, Benoit Paire
Jérémy Chardy, Arnaud Clément
Gael Monfils, Josselin Ouanna
Marc Gicquel, Édouard Roger-Vasselin
Guillaume Rufin, Alexandre Sidorenko
Olivier Patience, Éric Prodon

ŽENY:
Alizé Cornetová, Virginie Razzanová
Julie Coinová, Mathilde Johanssonová
Irena Pavlovicová, Laura Thorpeová
Caroline Garciová, Aurélie Vedyová
Kristina Mladenovicová, Pauline Parmentierová
Claire Feuersteinová, Stéphanie Foretzová-Gaconová
Victorie Larrierová, Alizé Limová.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na Svetovom pohári tímov ATP do finále Argentína a Nemecko
<< predchádzajúci článok
Vyžrebované čísla hier KENO 10 a Euromilióny - 20. mája