Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

31. decembra 2012

Roman Pomajbo strávi Silvester na chate s PartičkouHerec Roman Pomajbo privíta nový rok tradične. Bude na chate v spoločnosti svojich kolegov z relácie Partička s rodinami.Zdieľať
Roman Pomajbo Slovenský herec Roman Pomajbo trávi posledný deň v roku pravidelne s hereckými kolegami z relácie Partička. Nejde však o pracovné záležitosti, ale o spoločné stretnutia na chate.


Vezmeme svoje manželky a deti a popozeráme, čo to zas televízie na Silvestra vysielajú,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA Roman Pomajbo. V mnohých zábavných silvestrovských programoch totiž sami účinkujú.

Nakrúca sa to, samozrejme, dopredu a potom človek tak nostalgicky spomína, čo pri nakrúcaní vyšlo a čo nie. Spoločne navyše bilancujeme, aký rok bol a aký bude,“ pokračoval Pomajbo.

Privítanie nového roku v kruhu rodiny uprednostňuje pred nútenou zábavou, no sám už v minulosti zažil aj pracovné silvestrovské noci na námestiach. Predsavzatia si do nového roka nedáva, aj keď uznáva, že je to najvhodnejší čas na rázne zmeny.

Také tradičné predsavzatia, že nebudem fajčiť, piť, budem športovať a podobne si už nedávam, pretože aj tak vydržím maximálne jeden mesiac a za tie roky som pochopil, že všetko je v hlave a záleží len od toho, či to človek naozaj chce,“ povedal. „Aj keď nový rok je ako začiatok novej etapy, človek si dokáže urobiť v živote poriadok a je to dobrý čas na určenie si pravidiel,“ uzavrel Roman Pomajbo.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Jedna z najnebezpečnejších ciest na svete
<< predchádzajúci článok
Whitney Houston vraj zavraždili, súkromný detektív má dôkazy