Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

08. júla 2013

Ronaldo chce hrať za Real do konca kariéry, tvrdí PérezPrezident madridského Realu Florentino Pérez v pondelkovom televíznom rozhovore vyhlásil, že portugalská hviezda futbalistov "bieleho baletu" Cristiano Ronaldo chce dohrať svoju kariéru práve v tomto ...Zdieľať
cristiano ronaldo MADRID 8. júla (WEBNOVINY) - Prezident madridského Realu Florentino Pérez v pondelkovom televíznom rozhovore vyhlásil, že portugalská hviezda futbalistov "bieleho baletu" Cristiano Ronaldo chce dohrať svoju kariéru práve v tomto španielskej veľkoklube.


Dvadsaťosemročný ofenzívny hráč má s Realom kontrakt platný do roku 2015, ale médiá špekulujú o jeho možnom odchode z tímu pôsobiaceho na Štadióne Santiaga Bernabéua.

"Ten, kto tu chce zavŕšiť svoju kariéru, je Ronaldo. My chceme to isté," uviedol Pérez. Prezident Realu sa vyjadril k prípradnému predĺženiu spolupráce. "O novej zmluve nerokujeme, pretože je dovolenkové obdobie. Nepochybne, Cristiano ukončí kariéru u nás, pretože je to aj jeho želanie. Takisto to spravil Zinedine Zidane a ďalší skvelí hráči."

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
David Villa opúšťa Barcelonu, posilní Atlético Madrid
<< predchádzajúci článok
Dostihový jazdec počas pretekov ukradol sanitku