Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. júla 2019

ROZSIAHLY POŽIAR v Kolárove zlikvidoval firmu na výrobu parkietDesiatky hasičov so šiestimi cisternami zasahujú pri rozsiahlom požiari firmy na výrobu parkiet v Kolárove, ktorý vypukol v piatok ráno približne o piatej hodine. Na mieste sú ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR
Kolárovo 12. júla (TASR) – Desiatky hasičov so šiestimi cisternami zasahujú pri rozsiahlom požiari firmy na výrobu parkiet v Kolárove, ktorý vypukol v piatok ráno približne o piatej hodine. Na mieste sú hasiči z Kolárova, Komárna a Veľkého Mederu, pomáhajú im dobrovoľní hasiči z Hurbanova, Okoličnej na Ostrove a zo Zemianskej Olče. Podľa informácie hovorcu Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre Michala Vargu pri požiari zhorela výrobná hala, sklad a tri dielne. Požiar je v súčasnosti lokalizovaný, hasiči pracujú na jeho likvidácii.


Príčiny a okolnosti vzniku požiaru vyšetrí expertízna skupina, ktorú na miesto privolali hasiči. Podľa predbežných odhadov bude vzniknutá škoda vyššia ako 200.000 eur, skonštatoval Varga. Pri požiari nebol nikto zranený.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po protidrogovej razii v Číne zatkli štyroch občanov Británie
<< predchádzajúci článok
Prezident Áder podpísal kritizovaný zákon o reforme akadémie vied

ROZSIAHLY POŽIAR v Kolárove zlikvidoval firmu na výrobu parkiet - diskusné fórum čitateľov