Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. novembra 2010

Rukojemnícku dráma v USA sa skončila bez krviprelievaniaOzbrojený študent, ktorý zadržiaval 20 študentov a učiteľa v triede strednej školy v malom americkom meste Marinette v ...Zdieľať
policia Rukojemnícku drámu v chicagskom meste Marinette ukončila polícia.Foto: SITA/APCHICAGO 29. novembra (WEBNOVINY) - Ozbrojený študent, ktorý zadržiaval 20 študentov a učiteľa v triede strednej školy v malom americkom meste Marinette v štáte Wisconsin, prepustil všetkých svojich rukojemníkov po hodinách vyjednávania, informovali úradné zdroje.


"Incident sa vyriešil," uviedol šéf tamojšej záchrannej služby Eric Burmeister. "Všetci 20 študenti boli bez zranenia prepustení. Študenti sú teraz so svojimi rodinami," dodal. To, či polícia ozbrojenca zatkla, neuviedol. Motív študenta zatiaľ nie je známy.

Ešte predtým Burmeister uviedol, že informácie o zajatí stredoškolákov ozbrojencom sa dozvedeli krátko po 15.00 miestneho času (22.00 SEČ). Informácie o počte rukojemníkov sa v správach tlačových agentúr rozchádzajú, pretože podľa skorších informácií malo byť v triede 23 študentov a jeden učiteľ.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
KĽDR: Máme tisíce činných centrifúg
<< predchádzajúci článok
Picassov elektrikár údajne vlastní 271 diel tohto umelca