Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. októbra 2022

Rusi pokračovali v bombardovaní a zamerali sa na mesto Zaporižžia, útok si vyžiadal najmenej dve obeteNajmenej dvaja ľudia zahynuli pri rannom ruskom bombardovaní ukrajinského mesta Zaporižžia. Oznámil to tamojší gubernátor Oleksandr Staruch, informuje portál denníka The Guardian. „Najmenej ...Zdieľať
correction_russia_ukraine_war_28573 22ece5b0ae7f43fda7da2c516aa468ab 676x452 6.10.2022 (Webnoviny.sk) - Najmenej dvaja ľudia zahynuli pri rannom ruskom bombardovaní ukrajinského mesta Zaporižžia. Oznámil to tamojší gubernátor Oleksandr Staruch, informuje portál denníka The Guardian.


„Najmenej päť ľudí je pod troskami budov,“ napísal Staruch vo štvrtok ráno prostredníctvom komunikačnej platformy Telegram s tým, že mnohých ľudí sa podarilo zachrániť, no zatiaľ potvrdili úmrtie jednej ženy a jedna ďalšia osoba podľahla zraneniam v sanitke.

Rusi podľa Starucha „vypálili sedem rakiet na výškové budovy“ a záchranári ďalej vyťahujú ľudí z trosiek.Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi pokračovali v bombardovaní a zamerali sa na mesto Zaporižžia, útok si vyžiadal najmenej dve obete © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Naďovo ministerstvo plánuje rozšíriť okruh vojakov v aktívnych zálohách, cieľom je zvýšiť obranu štátu
<< predchádzajúci článok
V trojkoalícii som sa ocitol nechcene a nemám s tým čo urobiť, tvrdí Kollár