Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. októbra 2023

Rusko s vojakmi zaobchádza „len ako s mäsom“, trestanecké prápory kedysi vytvoril StalinOpití regrúti, trestanci či vojaci neochotní podriadiť sa sú medzi stovkami ruských vojakov vyslaných do najnebezpečnejších častí frontovej línie v takzvaných čatách Storm Z. Ako referuje web news.sky.com, ...Zdieľať
aptopix_russia_ukraine_war_35822 676x451 3.10.2023 (SITA.sk) - Opití regrúti, trestanci či vojaci neochotní podriadiť sa sú medzi stovkami ruských vojakov vyslaných do najnebezpečnejších častí frontovej línie v takzvaných čatách Storm Z. Ako referuje web news.sky.com, potvrdilo to dovedna 13 ľudí so znalosťou veci vrátane piatich bojovníkov.

Viac o téme: Vojna na UkrajineJeden z vojakov z armádnej jednotky 40318 povedal, že sa to podobá na „trestanecké prápory“, aké kedysi vytvoril sovietsky diktátor Jozef Stalin pre tých vojakov, ktorí počas druhej svetovej vojny opustili svoje pozície. Spomenutý vojak poznamenal, že Kremeľ s vojakmi zo Storm Z zaobchádza „len ako s mäsom“.Zdroj: SITA.sk - Rusko s vojakmi zaobchádza „len ako s mäsom“, trestanecké prápory kedysi vytvoril Stalin © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pápež František navrhuje, aby katolícka cirkev požehnávala páry rovnakého pohlavia
<< predchádzajúci článok
Poľsko a Česko od polnoci zavádzajú dočasné kontroly na hraniciach so Slovenskom