05. júla 2017

Rusnák spustil kanonádu Salt Lake, ktorý deklasoval LA Galaxy 6:2

Na snímke trojica futbalistov tímu Real Salt Lake Jefferson Savarino (uprostred), Slovák Albert Rusnák (vľavo) a Kyle Beckerman (vpravo), ktorí strelili gól v utorňajšom zápase zámorskej Major League Soccer na pôde Los Angeles Galaxy ...

Na snímke trojica futbalistov tímu Real Salt Lake Jefferson Savarino (uprostred), Slovák Albert Rusnák (vľavo) a Kyle Beckerman (vpravo), ktorí strelili gól v utorňajšom zápase zámorskej Major League Soccer na pôde Los Angeles Galaxy Foto: TASR/AP
New York 5. júla (TASR) - Slovenský futbalista Albert Rusnák prispel jedným presným zásahom k víťazstvu svojho tímu Real Salt Lake v utorňajšom zápase zámorskej Major League Soccer (MLS) na pôde Los Angeles Galaxy (6:2).

Rusnák otvoril v 36. minúte skóre duelu, okrem toho v nadstavenom čase úvodného dejstva prihral na gól Kyleovi Beckermanovi. Po prestávke sa stretnutie zmenilo na exhibíciu hostí, ktorí až štyrikrát gólovo "explodovali".

Čoskoro 23-ročný ofenzívny stredopoliar pobudol na trávniku do 84. minúty, keď ho vystriedal Ricardo Velazco. Realu Salt Lake patrí v tabuľke Západnej konferencie 9. priečka.