24hod.sk    Gala

05. januára 2020

Ryby - ročný horoskop na rok 2020

Zdieľať
Horoskop na rok 2020  - Ryby (21.2.-20.3.)

 
Práca

Štart bude dobrý, pri hladkom priebehu pracovných záležitostí však nečakane vznikne napätie medzi vami a zamestnancami  či vedúcimi.
 V auguste Jupiter podporí profesiu a váš pracovný rast. Zmeny budú veľmi dôležité a prínosné. Hľadáte prácu? Najprv sa uistite, že ste sa rozhodli pre najlepšie riešenie. Buďte trpezliví a správajte sa tak, aby ste sa zamestnávateľovi zdali dôveryhodný na dlhú dobu.

Vzťahy

Jupiter až do 1. augusta pozitívne ovplyvní váš milostný život. Môžete prežívať existujúci  vzťah, alebo ešte len objaviť novú veľkú  lásku. Jupiter bude zárukou, že stretnete človeka, do ktorého sa zamilujete. Saturn síce bude pracovať pomalšie, zato jeho pôsobenie bude trvalejšie a dôležitejšie. Zimné mesiace sú ako stvorené pre spoznávanie nových ľudí a prežívanie dobrodružstva, na jar narazíte na okamih zmeny a leto bude obdobie plné nehy a lásky. Ak máte otvorené srdcia, určite stretnete toho  pravého  partnera.

Peniaze

Vašu ekonomickú situáciu bude podporovať Jupiter a Venuša. V prvej časti roka vás prekvapia  nadmerné výdavky, a ak si nedáte pozor, mohli by vám spôsobiť značné problémy. Druhá polovica roka už bude pokojnejšía, investície budú menej riskantné a zaručía  tak istý príjem.

Zdravie

Prvé mesiace sú pravdepodobne najzákernejšie, Saturn a Pluto spôsobí, že sa cítite oslabený  a unavený. Mohli by sa dokonca objaviť staré bolesti a choroby. Od augusta sa vplyvom Jupitera  budete  opäť cítiť v dobrej kondícii.

   Tlač    Pošli

https://www.24hod.sk/ryby-rocny-horoskop-na-rok-2020-cl730911.html