Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

19. októbra 2006

Rýchly internet za polkuOd 16.10.2006 je v platnosti nová akcia spoločnosti GTS Nextra – “Internet za polku“. Do konca decembra získa každý nový zákazník 50% zľavu z mesačného paušálu na obdobie dvanástich mesiacov. ...Zdieľať

BRATISLAVA 19. októbra (WN/PR) - Od 16.10.2006 je v platnosti nová akcia spoločnosti GTS Nextra – “Internet za polku“. Do konca decembra získa každý nový zákazník 50% zľavu z mesačného paušálu na obdobie dvanástich mesiacov. Znížené ceny platia pre všetky ADSL produkty spoločnosti. Ďalšími výhodami sú router (smerovač) za korunu, lacné telefonovanie, surfovanie cez víkendy a sviatky zadarmo či aktivácia zadarmo. Zákazník touto akciou získa kvalitný rýchly internet s neobmedzeným pripojením za cenu od 299,-Sk bez DPH aj s prípojkou.

Technológia ADSL umožňuje pripojenie do internetu oveľa vyššou rýchlosťou než pri dial-up pripojení. Výhodou je, že užívateľ môže byť permanentne pripojený na internet a zároveň telefonovať podľa potreby.

GTS Nextra ponúka dva základné typy ADSL služieb pre domácnosti aj pre podnikateľov:

- ADSL služby s meraným objemom prenesených dát

- ADSL služby s nemeraným objemom prenesených dát

GTS Nextra, a.s. je členom silnej medzinárodnej skupiny GTS Central European Holding B.V., ktorá združuje popredných telekomunikačných operátorov v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Českej republike a na Slovensku. Predpokladaný ročný obrat holdingu v roku 2006 predstavuje sumu 385 miliónov EUR a zamestnáva viac ako 1 500 zamestnancov.

Pre viac informácií prosím kontaktujte:

Lucia Marková, Marketing Manager, GTS Nextra, a.s.

tel.: + 421 2 32 487 111, mobil: +421 905 266 136

e-mail: lucia.markova@gtsnextra.sk

GTS Nextra


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Arnold Schwarzenegger sa v novom Terminátorovi neobjaví
<< predchádzajúci článok
Dnes by mal vyletieť najdokonalejší európsky satelit