Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. apríla 2018

Šéf liekovej politiky M. Petrovič skončil vo funkciiNa archívnej snímke exriaditeľ sekcie farmácie a liekovej politiky MZ SR Matej Petrovič.Zdieľať
Na archívnej snímke exriaditeľ sekcie farmácie a liekovej politiky MZ SR Matej Petrovič. Foto: TASR - Michal Svítok
Bratislava 16. apríla (TASR) - Šéf liekovej politiky na ministerstve zdravotníctva Matej Petrovič skončil vo funkcii. TASR to potvrdila hovorkyňa rezortu Zuzana Eliášová.


"Matej Petrovič ukončil pracovný pomer na pozícii generálneho riaditeľa sekcie farmácie a liekovej politiky Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR ku dňu 11. apríla 2018 na vlastnú žiadosť z rodinných dôvodov," povedala Eliášová.

Petrovič bol na čele sekcie od júna 2016. Predtým pôsobil na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv.

Zmena nastala aj na poste šéfa sekcie zdravia na ministerstve, kde skončil Štefan Laššán. Nahradil ho Miroslav Bdžoch, ktorý od minulého roka viedol sekciu medicínskeho riadenia. Predtým viedol bratislavskú univerzitnú nemocnicu.

"Štefan Laššán naďalej pracuje na ministerstve zdravotníctva. V jeho prípade išlo o trvalé preloženie vedúceho štátneho zamestnanca v rámci služobného úradu. Laššán pracuje od 11. apríla na pozícii riaditeľa odboru zdravotnej starostlivosti MZ SR," doplnila Eliášová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mladíkom ukradli pri Malackách bicykle, páchateľom hrozí 8 rokov
<< predchádzajúci článok
Obchodná politika USA tlačí Peking a Tokio k ekonomickému dialógu

Šéf liekovej politiky M. Petrovič skončil vo funkcii - diskusné fórum čitateľov