Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. apríla 2024

Šéf rozviedky Budanov tvrdí, že Rusi naňho pripravujú ďalší atentát. Hovoril aj o otrave manželkyŠéf ukrajinského obranného spravodajstva Kyrylo Budanov uviedol, že pre záujmy Ruska sa chystá ďalší pokus o atentát naňho. Ako referuje web Ukrajinská pravda, Budanov to ...Zdieľať
russia_ukraine_war_one_year_anniversary_14514 676x451 22.4.2024 (SITA.sk) - Šéf ukrajinského obranného spravodajstva Kyrylo Budanov uviedol, že pre záujmy Ruska sa chystá ďalší pokus o atentát naňho. Ako referuje web Ukrajinská pravda, Budanov to povedal v rozhovore pre BBC News Ukraine.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


„Plánujú niečo... Je to v záujme Rusov. Je to pravda. Ľudia, ktorí to plánujú, sú Rusi a je to v záujme Rusov. Plánujú do toho zapojiť aj ľudí odtiaľto (z Ukrajiny). Je to pre nich bežná prevádzková práca,“ uviedol Budanov.

Hovoril tiež aj o otrave svojej manželky. Poznamenal, že páchatelia sa zatiaľ nenašli, ale „je tam pokrok“. Budanov podotkol, že jeho manželka bola stabilizovaná a väčšinu toxínov sa podarilo odstrániť.

Tiež sa domnieva, že cieľom pokusu o atentát bola jeho manželka a že Rusi správne vyhodnotili jej vplyv na Budanova: „Ich logika je jasná. Moja žena je pre mňa veľmi dôležitá. To je všetko. A správne vyhodnotili jej vplyv,“ skonštatoval Budanov.Zdroj: SITA.sk - Šéf rozviedky Budanov tvrdí, že Rusi naňho pripravujú ďalší atentát. Hovoril aj o otrave manželky © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Boj o Fond na podporu umenia. Na odmietnutie novely zákona vyzýva poslancov vyše 200 mimovládok
<< predchádzajúci článok
Sociálne zariadenia dostanú v budúcom roku vyšší príspevok, štát to bude stáť takmer 26 miliónov eur