Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. marca 2020

Šéfom poslaneckého klubu strany Smer-SD bude Fico, poslanci o tom rozhodli jednohlasneŠéfom poslaneckého klubu strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) bude predseda strany Robert Fico. Jednomyseľne o tom rozhodli poslanci zvolení do parlamentu za ...Zdieľať
img_5707 676x451 19.3.2020  - Šéfom poslaneckého klubu strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) bude predseda strany Robert Fico. Jednomyseľne o tom rozhodli poslanci zvolení do parlamentu za uvedenú stranu.


Agentúre SITA to potvrdil poslanec Dušan Jarjabek. Ten sa sal zároveň podpredsedom klubu spolu s poslancami Robertom Pucim a Jánom Blcháčom.

Kandidáti na post parlamentných výborov


Strana na ustanovujúcej schôdzi, ktorá sa uskutoční v piatok 20. marca, navrhne svojich kandidátov za šéfov piatich parlamentných výborov.

Zahraničný výbor by mal viesť Juraj Blanár, výbor pre ľudské práva Ľuboš Blaha, výbor pre nezlučiteľnosť funkcií Richard Raši, osobitný kontrolný výbor na kontrolu činnosti Slovenskej informačnej služby (SIS) IS Erik Tomáš a výbor na preskúmavanie rozhodnutí Národného bezpečnostného úradu (NBÚ) Peter Žiga.

Parlamentné voľby 2020


Poslanecký klub strany obsadí v snemovni 38 kresiel. V parlamentných voľbách z 29. februára Smer-SD získal 18,29 percenta hlasov oprávnených voličov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Šéfom poslaneckého klubu strany Smer-SD bude Fico, poslanci o tom rozhodli jednohlasne © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Gabbardová pre slabé výsledky ukončila svoju prezidentskú kampaň, vo voľbách podporí Bidena
<< predchádzajúci článok
Obuvnícka firma Vulkan z Partizánskeho začala vyrábať rúška, denne ich chce ušiť tisíce

Šéfom poslaneckého klubu strany Smer-SD bude Fico, poslanci o tom rozhodli jednohlasne - diskusné fórum čitateľov