Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

07. septembra 2007

Seminár na tému „Rakúsky trh – obchodné a investičné možnosti“Slovensko-rakúska obchodná komora v spolupráci s regionálnymi komorami Trnava a Nitra a Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania si Vás dovoľuje pozvať na seminár na tému ...Zdieľať

BRATISLAVA 7. septembra (WN/PR) - Slovensko-rakúska obchodná komora v spolupráci s regionálnymi komorami Trnava a Nitra a Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania si Vás dovoľuje pozvať na seminár na tému „Rakúsky trh – obchodné a investičné možnosti“, ktorý sa uskutoční dňa 12. septembra 2007 v príjemnom prostredí kaštieľa Mojmírovce. Podujatie je určené slovenským firmám, ktoré majú záujem, alebo zvažujú vstúpiť na rakúsky trh. Odznejú prednášky na témy: zakladanie firiem v Rakúsku, cezhraničné služby( informácie o smernici 2006/123/EG) a prezentácie priemyselného regiónu Burgenland a priemyselného regiónu Dolné Rakúsko.

V prípade záujmu o účasť neváhajte kontaktovať Slovensko-rakúsku obchodnú komoru sohk@sohk.sk, Tel. 02/63 53 67 87, 88. Účasť na podujatí je bezplatná ale limitovaná počtom miest. Tento seminár sa uskutoční s podporou firiem: ecoplus International Slowakei, Investkredit Bank AG, Werthiem s.r.o, Merkanta International s.r.o.

Komora je nezávislé združenie fyzických a právnických osôb, založené za účelom podpory obchodných a hospodárskych vzťahov medzi podnikateľskými subjektmi Slovenskej a Rakúskej republiky. Svoje aktivity vyvíja na celom území Slovenskej republiky. Komora má charakter neziskovej organizácie.

Bližšie informácie na: www.sohk.sk

SOHK


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tatravagónka plánuje do dvoch rokov prijať 800 ľudí
<< predchádzajúci článok
Preverujú trestné oznámenia na premiéra Fica