Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

25. apríla 2006

Seriál Nezvestní bude mať svoju celosvetovú internetovú hruPopulárny americký televízny seriál "Nezvestní" bude námetom pre novú globálnu interaktívnu hru. Potvrdila to v pondelok televízna sieť ABC.Zdieľať
       Podrobnosti hry majú byť ešte záhadnejšie a zložitejšie ako dej seriálovej stroskotaneckej drámy. Internetová hra pod názvom "Skúsenosť nezvestných" (Lost experience) bude paralelne rozvíjať osobitný príbeh a nebude súčasťou seriálu.

      "Je to ako obrovská celosvetová mysteriózna skladačka, ktorú bude lúštiť celý svet," povedal marketingový viceprezident ABC Entertainment Mike Benson. Víťaz nedostane žiadnu cenu, ale hra poskytne návody, ktoré odhalia niektoré z mnohých tajomstiev ostrova. Súťažiť sa začne 2. mája v Británii, 3. mája v Spojených štátoch a 6. mája v Austrálii.
      Prvá úloha má predstaviť nové charaktery a záhadnú základňu Hanso. Bude treba nájsť bezplatné číslo, ktoré sa objaví počas šou alebo počas reklamy.
      Indície budú na jednotlivých kontinentoch odlišné, takže súťažiaci si pomôžu, ak budú svoje informácie zdieľať. Podľa ABC je hra vymyslená tak, aby zaujala nie len fanúšikov seriálu, ale aj ostatných.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tomáš Bezdeda sa chystá na rally
<< predchádzajúci článok
Vyvolení 2: Erik si dá ďalšie "duelové repete"