Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

25. novembra 2020

Sestry Fialkové vynechajú úvod Svetového pohára v biatlone, v tíme sa objavil koronavírusÚvodný víkend nového ročníka Svetového pohára v biatlone vo fínskom Kontiolahti bude bez sestier Paulíny aZdieľať
sweden_biathlon_73629 1655b2f7bdbf42a5a1caffaf7281939f 676x427 25.11.2020 (Webnoviny.sk) - Úvodný víkend nového ročníka Svetového pohára v biatlone vo fínskom Kontiolahti bude bez sestier Paulíny a Ivony Fialkových.


Dôvodom majú byť pozitívne testy na koronavírus v ich tíme. Informoval o tom facebookový profil Šport v RTVS. Informácia je prekvapujúca aj vzhľadom na to, že Paulína ešte v utorok informovala, že "...pozitívny test u niektorého z členov tímu nebude znamenať vylúčenie z pretekov aj pre ostatných. Tí zostanú len v pozorovaní,"

Sestry Fialkové sa na štart nového ročníka SP pripravovali vo švédskom Idre a do Kontiolahti sa presúvali s nemalými ambíciami. "Vo Švédsku bolo super, dobré podmienky. Sem-tam nás potrápili strelnica a vietor, ale to k tomu patrí. Som zvedavá, čo z toho vzíde na prvých pretekoch Svetového pohára," uviedla Paulína Fialková pre RTVS.

V sobotu budú v Kontiolahti na programe vytrvalostné preteky žien na 15 km a mužov na 20 km. O deň neskôr prídu rad rýchlostné preteky žien na 7,5 km a mužov na 10 km. V Kontiolahti sa uskutoční aj kompletné 2. kolo SP, a to v dňoch (3.- 6. 12.).


Zdroj: Webnoviny.sk - Sestry Fialkové vynechajú úvod Svetového pohára v biatlone, v tíme sa objavil koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V nominácii o najlepšieho hráča roka je aj štvorica z FC Liverpool
<< predchádzajúci článok
LM: Do osemfinále postúpili aj FC Barcelona a Juventus Turín

Sestry Fialkové vynechajú úvod Svetového pohára v biatlone, v tíme sa objavil koronavírus - diskusné fórum čitateľov