Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    V spálni

24. októbra 2007

Sex v putách môže byť s nesprávnou osobou riskantnýŽenu, ktorá dobodala pri milostných hrátkach svojho milenca nožom, odsúdili v utorok na 10 rokov väzenia. Tiffany Sutton povedal sudcovi Davidovi Udallovi, že svoje počínanie ľutuje a nechcela ...Zdieľať

BRATISLAVA 24. októbra (WEBNOVINY) - Ženu, ktorá dobodala pri milostných hrátkach svojho milenca nožom, odsúdili v utorok na 10 rokov väzenia. Tiffany Sutton povedal sudcovi Davidovi Udallovi, že svoje počínanie ľutuje a nechcela nikomu ublížiť. Dvadsaťštyriročnú Sutton obvinili z ublíženia na zdraví a žena svoju vinu priznala. Arizončanku zatkla polícia vo februári v meste Tempe po tom, čo pod vplyvom alkoholu dobodala svojho milenca počas sexu. Podľa polície, 46-ročný Robert McDaniel súhlasil, aby ho Sutton počas sexu spútala. Keď však žena vytiahla nôž a povedala mu, že chce ochutnať jeho krv, McDaniel si to rozmyslel. Začal žiadať, aby ho rozviazala. Sutton mu nožom rozrezala nohu, bodla ho do ruky, ramena, chrbta a narezala mu krk a brucho. Keď sa mužovi podarilo oslobodiť sa, začala ho naháňať s motykou.

Právnička Elizabeth Houck, zastupujúca Sutton sudcovi povedala, že žena trpí psychickou chorobou. Sutton počas prvých týždňov vo väzbe tvrdila, že je upírom.

SITA/AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Skupina Aya vydala piaty album s názvom Ale ye nám dobre
<< predchádzajúci článok
Volkswagen očakáva v tomto roku rekordný predaj modelu Golf