Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. septembra 2007

Shakira sa cez leto tajne vzdelávala v KaliforniiAj keď Shakira vie spievať a vrtieť bokmi, o histórii Západu toho priveľa nevedela. Preto sa aj minulý mesiac rozhodla navštevovať na University of California v Los Angeles predmet s názvom "Úvod ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. septembra (WEBNOVINY) - Aj keď Shakira vie spievať a vrtieť bokmi, o histórii Západu toho priveľa nevedela. Preto sa aj minulý mesiac rozhodla navštevovať na University of California v Los Angeles predmet s názvom "Úvod do Západných civilizácií: Staroveké civilizácie od praveku po rok 843 po Kristovi". "Prihlásila sa, keď dokončila svoje turné. Iba na leto", uviedla manažérka kolumbijskej divy, Fify Kurzman. Prednášky sa začali 6. augusta a skončili sa vo štvrtok.

Shakira však podľa učiteľa Roberta Clevea na posledných piatich nebola. Ako ďalej prezradil, o tom, že je známa osobnosť, počas trvania celého kurzu netušil. Rovnako na tom podľa všetkého boli aj študenti. "Povedala mi, že prišla z Kolumbie a chce urobiť niečo pre svoje vzdelanie a zábavu. Vyzerala ako obyčajná študentka. Nebola vôbec výrazná ... nepôsobila na mňa ako nejaká veľká celebrita," spresnil Cleve. Tridsaťročná Shakira, ktorá sedela v treťom rade s ním pritom často po prednáškach diskutovala o prebranej látke. "Imponovala mi jej inteligencia," prezradil Cleve.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Elton John venuje skladbu rozhodcovi finále MS 1966
<< predchádzajúci článok
Skupina The Bridge zmenila názov na The Bridgeheads