Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

20. apríla 2013

Sharleen Spiteri pri nakrúcaní klipu utrpela otras mozguLíderka škótskej skupiny Texas Sharleen Spiteri pri nakrúcaní klipu k piesni The Conversation utrpela otras mozgu. Nové video kapely, ktorá v máji vydá ôsmu štúdiovku s rovnakým ...Zdieľať
ples v opere 2013 BRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) - Líderka škótskej skupiny Texas Sharleen Spiteri pri nakrúcaní klipu k piesni The Conversation utrpela otras mozgu.


Nové video kapely, ktorá v máji vydá ôsmu štúdiovku s rovnakým názvom ako spomínaný singel, vzniklo Paríži.

V jednej zo scén Spiteri beží, pričom práve pri jej nakrúcaní sa potkla o obrubník a spadla priamo na tvár. Ako informoval portál Gigwise.com, s otrasom mozgu ju previezli do nemocnice, kde sa zotavila, no nestihla zvyšok nakrúcania. Preto videoklip dokončili neskôr v Londýne.

Štyridsaťpäťročná škótska speváčka Sharleen Spiteri sa preslávila vďaka kapele Texas, ktorá vznikla v roku 1986. Tá sa dostala do povedomia verejnosti v roku 1989 piesňou I Don't Want a Lover, ktorá sa umiestnila v prvej desiatke britského singlového rebríčka.

Kapela vydala dovedna sedem štúdioviek: Southside (1989), Mothers Heaven (1991), Ricks Road (1993), White on Blonde (1997), The Hush (1999), Careful What You Wish For (2003) a Red Book (2005), z ktorých sa na celom svete predalo približne 20 miliónov kópií. Medzi ich najznámejšie skladby patria Say What You Want, Black Eyed Boy, In Our Lifetime, Summer Son či When We Are Together. Spiteri vydala aj dve sólové štúdiovky, Melody (2008) a The Movie Songbook (2010).

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
30 seconds to Mars majú nový klip, hrá v ňom Dita Von Teese
<< predchádzajúci článok
Kvalifikáciu v púštnom Bahrajne vyhral Rosberg

Sharleen Spiteri pri nakrúcaní klipu utrpela otras mozgu - diskusné fórum čitateľov