Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

26. júna 2012

Skvost v nových nehnuteľnostiach - Tatra Grand ResidenceTento moderný 8-podlažný objekt ožíva. Postupne sa sťahujú noví majitelia, na prízemí funguje Tatra banka a cestovná kancelária. Developerom projektu je spoločnosť Tatra Residence, ktorá ...Zdieľať
bez nazvu BRATISLAVA 26. júna (WBN/PR) - Tento moderný 8-podlažný objekt ožíva. Postupne sa sťahujú noví majitelia, na prízemí funguje Tatra banka a cestovná kancelária.


Developerom projektu je spoločnosť Tatra Residence, ktorá opätovne dokázala, že termíny je možné i v stavebníctve dodržiavať. Mnohí neveriacky krútili hlavami, keď sa v tlači objavili správy o plánoch dokončiť tento náročný objekt do dvoch rokov. Najkomplikovanejším obmedzením pri výstavbe v centre mesta je minimálne a striktne terminované zabratie chodníkov pre chodcov, či minimálne možné obmedzovania dopravy, keďže objekt je situovaný v živej a frekventovanej lokalite.

Čo objekt ponúka? Tatra Grand Residence je objekt situovaný priamo oproti zvonkohre na Kamennom námestí a stavebne vyplnil prieluku, ktorá bola na Dunajskej ulici pri budove OMNIA. Poznali sme túto parcelu ako provizórne parkovisko. Dnes je tu moderný polyfunkčný objekt, v ktorom sú na prízemí tri obchodné prevádzky, všetky dnes už patria novým majiteľom.

Na nižších podlažiach sú samostatné priestory v rôznych výmerách, ktoré sú určené pre kancelárie obchodných spoločností, prípadne pre notárov, advokátov. Bude tu napríklad aj súkromné dentálne centrum. Nebytové priestory sú určené na predaj, ale aj na prenájom.
Na vyšších podlažiach sú veľmi pekne riešené byty a apartmány, prevažne dvojizbové, ale i väčšie.

Pokiaľ dnes zvažujete nové bývanie alebo uvažujete o uložení voľných prostriedkov do takejto investície, je tento projekt dobrou voľbou. Presné parametre na dobrú investíciu v realitnom segmente neexistujú. Jednoznačne je však pre investora dôležité, aby nehnuteľnosť kupovaná s takýmto zámerom bola ľahko a dobre prenajateľná a aby nestratila (naopak, aby minimálne fixovala) svoju hodnotu. Na tento parameter má vplyv najmä umiestnenie (dobrá adresa) a výmera. Oba tieto parametre spĺňa táto nehnuteľnosť v plnej miere.

Doba investíciám do nehnuteľností praje, a to najmä vzhľadom na stále častejšie obavy verejnosti o stabilitu Eura. Nesporne investícia do nehnuteľností patrí ku konzervatívnym metódam investovania, ktorej dôverovali už naši starí otcovia. Je čas sa rozhodnúť!

Dohodnite si obhliadku a môžete sa sami o kvalite projektu presvedčiť!

Viac informácií nájdete na www.centrumbyvania.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Falošné lieky – skutočná hrozba pre zdravie
<< predchádzajúci článok
Dôchodcu zachytila električka, vliekla ho centrom Bratislavy