Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. júna 2010

Slota očakáva, že SNS bude mať nad desať percentŠéf národniarov Ján Slota očakáva, že jeho strana získa viac ako desať percent hlasov. „V každom prípade si myslím, že to bude nad desať percent,“ bez váhania povedal ...Zdieľať
slota Foto: SITA/ Peter Žákovič ŽILINA 12. júna (WEBNOVINY) – Šéf národniarov Ján Slota očakáva, že jeho strana získa viac ako desať percent hlasov. „V každom prípade si myslím, že to bude nad desať percent,“ bez váhania povedal predseda SNS. Na žilinskom mestskom úrade si bol v dobrej nálade odvoliť spolu s manželkou, dnes ráno ho však rozladil incident na juhu Slovenska. „Je smutné, že v deň volieb, hneď ráno zavčas rána, nám jeden príslušník maďarskej národnosti, ale slovenský občan, s veľkým kladivom rozbil mierový pamätník z Trianonu, čo je teda skutočne veľmi zlé, z toho dôvodu, že teraz vidíme v plnej nahote, o čo tým ľuďom ide. Trianon, ktorý jednoznačne symbolizuje slovenskú štátnosť, slovenskú suverenitu, v deň volieb bol rozbitý. Samozrejme človek, ktorý to robil, asi si neuvedomil, že to je pod kamerami, lebo to bolo na hranici, a keď ho išli policajti zobrať, sme sa dozvedeli, že už je v Maďarsku. Tak išiel tam, asi kto mu to zaplatil, bohužiaľ,“ povedal Slota.


Popoludní sa šéf SNS chystá spolu s manželkou a dcérou do Terchovej, potom do bratislavskej centrály. Slota dúfa, že večer si stihne ešte aj zalietať.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
HUBA: Voliť ísť treba, aby človek potom nenadával
<< predchádzajúci článok
Občanov Belgicka čakajú v nedeľu predčasné voľby

Slota očakáva, že SNS bude mať nad desať percent - diskusné fórum čitateľov