Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. februára 2012

Slotovci musia stiahnuť z videokampane hity TublatankySlovenská národná strana (SNS) stiahne z videokampane staré hity Tublatanky. Pre portál Sme.sk to potvrdil spevák Maťo Ďurinda. Podľa speváka sa kapela takto rozhodla hlavne pre ...Zdieľať
durinda BRATISLAVA 15. februára  - Slovenská národná strana (SNS) stiahne z videokampane staré hity Tublatanky. Pre portál Sme.sk to potvrdil spevák Maťo Ďurinda.


Podľa speváka sa kapela takto rozhodla hlavne pre problémy s autorskými a interpretačnými právami. Pôvodní členovia Tublatanky - basgitarista Paľo Horváth, bubeník Ďuro Černý a textár Martin Sarvaš - nesúhlasili s použitím piesní v predvolebnej kampani SNS.

Volebný manažér SNS Marek Massay sa v stredu dohodol so Sarvašom na výmene skladieb, dodal Ďurinda. Tublatanka teda z predvolebných videií národniarov nezmizne. Pôvodné hity nahradia nové skladby kapely, ktoré písal samotný Maťo Ďurinda.


Video: Spoty SNS a voľby 2012Najviac peňazí z kasy SNS zhltla videokampaň

SNS predložila predbežnú správu o nákladoch a príjmoch v súvislosti s predvolebnou kampaňou. Slotovci odhadujú náklady na marcové voľby do Národnej rady SR na 1 085 000 eur. Najviac peňazí z kasy SNS zhltla videokampaň. Za návrh konceptu, prevedenie a produkciu TV spotu zaplatila strana 540-tisíc eur. Bilbordy vyšli SNS na 315-tisíc, plagáty na 30-tisíc eur. Šesťcifernú faktúru vystavil SNS mesačník Extra plus, ktorý si za platenú inzerciu a reklamu vypýtal 150-tisíc eur. Kampaň v TelePlus a Eurotelevízii stála 1440 eur. Ostatné náklady na propagáciu strany vyčíslila SNS na 48 560 eur.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Proces s Ratkom Mladičom bude až v máji
<< predchádzajúci článok
Brusel varuje 12 krajín pred novou hospodárskou krízou

Slotovci musia stiahnuť z videokampane hity Tublatanky - diskusné fórum čitateľov