24hod.sk    Šport    MS v hokeji 2010

18. mája 2010

Slováci prehrávajú po I. tretine s Nemeckom 0:1

Slovenská hokejová reprezentácia prehráva po prvej tretine svojho posledného vystúpenia v osemfinálovej E-skupine svetového šampionátu s domácim Nemeckom 0:1. Pre oba tímy je ...+ Slovensko - Nemecko 1:2 po II. tretine (0:1, 1:1)

slovensko nemecko hokej Foto: SITA/Ľudovít VaniherKOLÍN 18. mája  -

Slovenská hokejová reprezentácia prehráva po prvej tretine svojho posledného vystúpenia v osemfinálovej E-skupine svetového šampionátu s domácim Nemeckom 0:1. Pre oba tímy je súboj veľmi dôležitý, jeho víťaz postúpi do štvrťfinále.

E-skupina (Kolín):
Slovensko - Nemecko 0:1 po I. tretine
Gól: 8. A. Barta (Kreutzer)

Slovensko: Budaj - Lintner, Graňák, Ivan Majeský, Sekera, V. Mihálik, Starosta - Svatoš, Zagrapan, Čiernik - Šatan, Macho, S. Gron - Pánik, Podkonický, Bartovič - Tatar, Bulík, Dravecký - Kukumberg
Nemecko: Endras - Ehrhoff, Dietrich, J. Krueger, Sulzer, Hölzer, C. Braun, N. Goc - Schütz, M. Goc, Rankel - M. Wolf, Marcel Müller, Ullmann - Hager, Hospelt, Tripp - A. Barta, Kreutzer, Felski

HOKEJ-MS: E-skupina - Slovensko - Nemecko - II. tretina
Slovensko - Nemecko 1:2 po II. tretine (0:1, 1:1)

Slovenská hokejová reprezentácia prehráva po druhej tretine svojho posledného vystúpenia v osemfinálovej E-skupine svetového šampionátu s Nemeckom 1:2. Pre oba tímy je súboj veľmi dôležitý, jeho víťaz postúpi do štvrťfinále.

HOKEJ-MS: E-skupina - Slovensko - Nemecko 1:2 - záver
Osemfinálová E-skupina (Kolín nad Rýnom): Slovensko - Nemecko 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Konečný výsledok utorňajšieho zápasu na 74. majstrovstvách sveta v hokeji v Nemecku:

Osemfinálová E-skupina (Kolín nad Rýnom):
Slovensko - Nemecko 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) - Slovensko nepostúpilo do štvrťfinále
Góly: 40. Svatoš (Graňák) - 8. A. Barta (Kreutzer), 25. Kreutzer (A. Barta, Felski).