04. decembra 2019

Slovan vyradil minuloročného finalistu. Zahrá si štvrťfinále pohára

Na snímke sprava Vernon De Marco, brankár Michal Šulla (obaja Slovan), Dawid Kurminowski (Žilina) a Kenan Bajrič (Slovan) v osemfinálovom zápase Slovnaft Cupu ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina 4. decembra 2019 v Bratislave. FOTO TASR - ...

Na snímke sprava Vernon De Marco, brankár Michal Šulla (obaja Slovan), Dawid Kurminowski (Žilina) a Kenan Bajrič (Slovan) v osemfinálovom zápase Slovnaft Cupu ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina 4. decembra 2019 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer Foto: TASR
Bratislava 4. decembra (TASR) - Futbalisti Slovana Bratislava skompletizovali osmičku štvrťfinalistov Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. V stredajšom osemfinálovom stretnutí zdolali doma finalistu minulého ročníka Žilinu 2:0.

"Belasí" sa dostali do vedenia v 25. minúte vlastným gólom Filipa Kašu. O tri minúty neskôr mohol zvýšiť Andraž Šporar, ale nepremenil pokutový kop. Zaváhania napravil v závere prvého polčasu, keď sa presadil hlavou po priamom kope Arťoma Suchockého.

Slovnaf Cup - osemfinále:

ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina 2:0 (2:0)

Góly: 25. Kaša (vlastný), 41. Šporar, ŽK: Holman, Nono, De Marco – Anang, Volešák, Kiwior, Králik, Kaša, rozhodovali: Marhefka - Ádám, Žákech, 3879 divákov