01. marca 2014

Slovenskí vodnopólisti v Dubrovníku prehrali, na ME si nezahrajú

Slovenskí vodnopóloví reprezentanti prehrali v Dubrovníku i v odvetnom barážovom stretnutí o postup na majstrovstvá Európy 2014 s domácim Chorvátskom 6:14. ...

Dubrovník 1. marca (TASR) - Slovenskí vodnopóloví reprezentanti prehrali v Dubrovníku i v odvetnom barážovom stretnutí o postup na majstrovstvá Európy 2014 s domácim Chorvátskom 6:14. Kontinentálny šampionát v maďarskej Budapešti bude teda bez zverencov Pavla Sirotného.

Slovenským reprezentantom nevyšiel úvod zápasu a po prvej štvrtine prehrávali s favoritom zápasu rozdielom troch gólov. Slováci skorigovali skóre gólom z pokutového hodu, o ktorý sa postaral Hrošík. Domáci však už v prvej polovici zápasu rozhodli o svojom víťazstve, keďže si v prvých dvoch štvrtinách vypracovali výrazný náskok. Zverenci Pavla Sirotného tak kvalifikáciu ukončili prehrou rozdielom ôsmich gólov.