Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. februára 2023

Smer podporí návrat obedov zadarmo. Fico ho označil za víťazstvo ľavicovej politiky a smeje sa na bývalej koalíciiStrana Smer-SD podporí návrat obedov zadarmo. Za návrh zákona ich poslanci zahlasujú, a to bez ohľadu na to, z čej dielne pochádza. Na tlačovej besede o tom ...Zdieľať
3j2a6235 1 676x451 7.2.2023 (SITA.sk) - Strana Smer-SD podporí návrat obedov zadarmo. Za návrh zákona ich poslanci zahlasujú, a to bez ohľadu na to, z čej dielne pochádza. Na tlačovej besede o tom informoval predseda strany Smer-SD Robert Fico.


Návrat obedov zadarmo označil za víťazstvo ľavicovej politiky. Kritizoval však, že opatrenie najprv zrušili, a teraz ho idú vracať späť. Dodal, že strana návrat obedov zadarmo víta, no zároveň sa smeje na politických predstaviteľoch bývalej vládnej koalície.

Rozhodnutie rezortu práce o rušení obedov zadarmo podľa neho strana prijala s nevôľou. „A teraz s veľkou slávou začali oznamovať, že oni idú zaviesť obedy zadarmo. Nech sa páči, tak to poviem. Nech sa páči," povedal predseda strany.

Zavedenie obedov zadarmo Fico označil za jedno z najznámejších rozhodnutí strany Smer-SD. Cieľom bolo zaviesť istú rovnosť medzi žiakmi. Vyjadril sa, že socializovali prostredie na školách, a tiež zdôraznil význam teplého jedla i zdravej výživy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Smer podporí návrat obedov zadarmo. Fico ho označil za víťazstvo ľavicovej politiky a smeje sa na bývalej koalícii © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obedy zadarmo sú späť, parlament schválil plošnú dotáciu na stravu pre deti v materských a základných školách
<< predchádzajúci článok
Premiér Sunak zreorganizoval vládu, z Británie chce vedeckú a technologickú veľmoc