Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. januára 2020

Smer valcuje reklamu na internete, za týždeň investoval viac ako ostatné strany dokopyStrana Smer - sociálna demokracia investovala za posledný týždeň do reklamy na Facebooku, Instagrame, YouTube a Google 61-tisíc eur. Na reklamu na internete tak vynaložila viac ...Zdieľať
peter pellegrini 676x473 15.1.2020  - Strana Smer – sociálna demokracia investovala za posledný týždeň do reklamy na Facebooku, Instagrame, YouTube a Google 61-tisíc eur. Na reklamu na internete tak vynaložila viac eur než všetky ostatné politické strany spolu. Informáciu zverejnila na svojom profile na sociálnej sieti organizácia Transparency International Slovensko (TIS). Informácia podľa organizácie vyplýva z transparentných účtov politických strán, ktoré svoje výdavky účtujú každodenne.


TIS uvádza, že za posledný týždeň minul Smer na online reklamu viac peňazí než za uplynulých šesť týždňov spolu.

Po Smere minuli najviac peňazí na internetovú reklamu koalícia PS/Spolu, Vlasť a Dobrá voľba. Podľa grafu zverejneného v statuse sa výdavky každej z uvedených strán pohybujú približne na úrovni 10-tisíc eur.

TIS je nezisková mimovládna organizácia založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Patrí k celosvetovému protikorupčnému hnutiu Transparency International s pobočkami vo viac než sto krajinách sveta.


 


Zdroj: Webnoviny.sk - Smer valcuje reklamu na internete, za týždeň investoval viac ako ostatné strany dokopy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spoločnosť DPD kúpila balíkové divízie Geis na Slovensku a v Čechách
<< predchádzajúci článok
Súd v kauze vraždy Kuciaka (3. deň): Exsiskár Tóth vypovedal proti Kočnerovi, spomínali sa aj „motáky“ (foto)

Smer valcuje reklamu na internete, za týždeň investoval viac ako ostatné strany dokopy - diskusné fórum čitateľov