24. augusta 2006

Smolenová jedenásta na motýľkarskej päťdesiatke

Talentovaná slovenská plavkyňa Denisa Smolenová nepostúpila do finále na 50 m motýlik na premiérových juniorských majstrovstvách sveta v brazílskom Riu de Janeiro. Odchovankyňa ...

RIO DE JANEIRO 24. augusta (WEBNOVINY) - Talentovaná slovenská plavkyňa Denisa Smolenová nepostúpila do finále na 50 m motýlik na premiérových juniorských majstrovstvách sveta v brazílskom Riu de Janeiro. Odchovankyňa bratislavského plávania obsadila vo štvrtkovom predpoludňajšom semifinále výkonom 28,03 konečné jedenáste miesto. Smolenová bola na motýľkarskej päťdesiatke v rozplavbách rýchlejšia o trinásť stotín sekundy (27,90). Konečné dvadsiate miesto obsadila v tejto disciplíne Miroslava Syllabová (29,10), ktorá bola klasifikovaná o priečku nižšie na krauliarskej stovke za 58,31. Na 100 m voľným spôsobom sa predstavila aj Katarína Filová, výkonom 58,64 dosiahla na 23. miesto.