Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    V spálni

31. októbra 2005

Šokujúce pravdy o sexe

Zdieľať
  Alergia na spermie
Asi jedna žena zo sto trpí alergiou na mužské semeno. Pokiaľ po milovaní cítite nepríjemné svrbenie alebo pálenie pár minút či hodín, môžete byť alergická na spermie. Niekomu dokonca opúchajú všetky miesta, ktoré sa dostali do kontaktu s ejakulátom. Môžete sa dokonca začať aj dusiť!  Našťastie existuje jednoduchá záchrana - používajte prezervatív.

 Asexualita
Čuduje sa vám kamarátka, keď sa obzriete za pekným mužom? Ak zvrtnete reč na sex, snaží sa rýchlo zmeniť tému? Máte pocit, že   v tom prípade nie ste celkom v poriadku vy? Práve naopak! To skôr ona trpí úplnou asexualitou. Nie je to celkom výnimočné, len            v susedných Čechách sa k asexualite pri-  znalo stotisíc žien. Nepodliehajú vplyvu     rozmnožovacieho pudu a nikdy v živote nepocítili erotickú príťažlivosť.

 Nymfomaniek je viac než mužov závislých od sexu
Dve percentá žien pociťujú chuť na sex stále. Dokáže ich vzrušiť rovnako spotený dôchodca ako mladý svalnáč. Ak nymfomanka nemôže uspokojiť svoju erotickú potrebu, čo sa stáva pomerne často, je frustrovaná. Na druhej strane takéto ženy si môžu vychutnať až stovky orgazmov denne. Nie vždy však nájdu partnera, ktorý by s nimi bol ochotný byť v posteli dvadsaťštyri hodín denne...

 Studené semenníky
Mužské semenníky majú vždy o pár stupňov nižšiu teplotu než zvyšok tela. Udržujú tak najlepšie prostredie pre spermie, ktoré by prehriatie zabilo. Ak je im však príliš chladno, semenníky sa scvrkávajú a reflexívne sa sťahujú k telu. Tam si starostlivo uchovávajú teplo až do momentu, kým sa opäť neoteplí. Ak je príliš teplo, visia čo najďalej od tela, aby sa vetrali.

 Viac orgazmov, menej semena
Čím viac vyvrcholení muž dosiahne, tým menej semena vyprodukuje. Ak sa napríklad celý deň nemiloval, vystrekne z neho pri ejakulácii asi polievková lyžica semena. Ak sa rozhodne po pár hodinách si milostný akt zopakovať,  môže zo seba dostať sotva pár kvapiek.

 Nočná erekcia
Počas osemhodinového spánku prežije muž asi šesť samovoľných erekcií. A to sa mu ani nemusia snívať erotické sny. Príčinou je zvyčajne kyslík, ktorý sa mu nahromadil v genitáliách. Samozrejme, nech je príčina akákoľvek, je pripravený na milovanie...

 Pri sexe sa menia rozmery
Nielen mužské genitálie menia pri sexe svoje rozmery. Ženy na tom nie sú inak. Pri vzrušení sa im zväčšujú a tvrdnú prsia, zväčšuje sa aj vaginálny priestor. Správnou stimuláciou navrie aj bod G, ktorý má zvyčajne veľkosť hrášku. Môže dosiahnuť až veľkosť vlašského orecha.

 Zadaní muži masturbujú viac
Ich chuť prebúdza pravidelný sex, ktorého majú zadaní muži zvyčajne dostatok. Aj             v tomto prípade platí, že čím viac orgazmov prežijú, tým viac ich chcú. Časté milovanie navyše zvyšuje produkciu testosterónu, ktorý prebúdza aj tie chute na sex, ktoré by inak odpočívali v pokoji.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
RADÍ ODBORNÍK
<< predchádzajúci článok
Romantika na chate

Šokujúce pravdy o sexe - diskusné fórum čitateľov