Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Technika

12. júna 2020

Sony predstavila PlayStation 5, ľudia novú hernú konzolu prirovnávajú k wi-fi routeru (video)Spoločnosť Sony poskytla priaznivcom herných technológií na celom svete možnosť po prvý raz vidieť novú hernú konzolu PlayStation 5 a tiež niektoré z ...Zdieľať
fr 676x406 12.6.2020  - Spoločnosť Sony poskytla priaznivcom herných technológií na celom svete možnosť po prvý raz vidieť novú hernú konzolu PlayStation 5 a tiež niektoré z nových hier.

Dátum uvedenia na trh je zatiaľ nejasný"I keď zostalo veľa nezodpovedaných otázok o PS5, najmä cena a dátum uvedenia na trh, myslím, že Sony týmto podujatím urobilo presne to, čo potrebovalo," komentovala podľa BBC predstavenie konzoly herná kritička Laura Kate Dale.

Počas hodinového eventu spoločnosť predstavila nové hry i pokračovania populárnych titulov.

Vyzerá ako wi-fi router


"Ľudia na Twitteri sa nezhodujú v tom, či sa im zariadenie páči alebo nie, ale vo všeobecnosti Sony strávilo hodinu tým, aby ľudí nabudili," konštatuje ďalej s tým, že podľa niektorých konzola vyzerá ako "wi-fi router".

Počas predtočeného podujatia ukázali vyše dva tucty hier. Fanúšikovia mali napríklad možnosť prvý raz vidieť Grand Turismo 7 alebo Resident Evil 8 a nechýbali pokračovania ako Spider-Man: Miles Morales či Horizon: Forbidden West. Podľa BBC však nebolo vždy jasné, ktoré hry budú dostupné exkluzívne na PS5 a ktoré nie.

Konzolu by mali uviesť na trh pred koncom tohto roka, sedem rokov po PS4. V približne rovnakom čase by mal prísť aj konkurenčný Xbox Series X spoločnosti Microsoft.

Zdroj: Webnoviny.sk - Sony predstavila PlayStation 5, ľudia novú hernú konzolu prirovnávajú k wi-fi routeru (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Twitter nekompromisne bojuje proti dezinformáciám, ruší tisícky účtov s väzbami na Čínu, Rusko a Turecko
<< predchádzajúci článok
Plážový bar dostal pred spustením turistickej sezóny pokutu 20.000 eur