Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

11. decembra 2023

Špeciálne jednotky zrovnali so zemou ruské veliteľské a pozorovacie stanovište v meste OleškyUkrajinské špeciálny sily zničili na východnom brehu rieky Dnipro v Chersonskej oblasti ruské veliteľské a pozorovacie stanovište v okupovanom meste Olešky. Referuje o tom web Ukrajinská pravda.Zdieľať
russia_ukraine_war_36386 676x451 11.12.2023 (SITA.sk) - Ukrajinské špeciálny sily zničili na východnom brehu rieky Dnipro v Chersonskej oblasti ruské veliteľské a pozorovacie stanovište v okupovanom meste Olešky. Referuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine„Počas prieskumných operácií operátori z jednej z jednotiek pre špeciálne operácie určili polohu veliteľského a pozorovacieho stanovišťa patriaceho ruským okupačným silám v okupovaných Oleškách. Na nepriateľský cieľ bol spustený útok pomocou dronov. Veliteľské a pozorovacie stanovište bolo zrovnané so zemou,“ uviedli ukrajinské špeciálne sily, ktoré zverejnili video z útoku na nepriateľa.Zdroj: SITA.sk - Špeciálne jednotky zrovnali so zemou ruské veliteľské a pozorovacie stanovište v meste Olešky © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bardejovčan chcel obchodovať na kryptoburze, prišiel o takmer 9 600 eur
<< predchádzajúci článok
Americká stíhačka sa zrútila do mora pri juhokórejskom pobreží, pilot sa katapultoval (foto)