24hod.sk    Gala    Hudba

28. decembra 2009

Speváčka Amy Winehouse skolabovalaBritskú speváčku Amy Winehouse musel ošetriť lekár po tom, čo skolabovala počas oslavy vo svojom dome v londýnskej štvrti Barnet. Dôvodom kolapsu bolo vyčerpanie spôsobené nedávno prekonanou ...Zdieľať
BRATISLAVA 28. decembra (WEBNOVINY) - Britskú speváčku Amy Winehouse musel ošetriť lekár po tom, čo skolabovala počas oslavy vo svojom dome v londýnskej štvrti Barnet. Dôvodom kolapsu bolo vyčerpanie spôsobené nedávno prekonanou infekciou a stresom.


Zdroj blízky speváčke pre denník Daily Mirror uviedol, že lekár jej odporučil odpočinok, aby sa mohla úplne zotaviť. Taktiež vylúčil, že za kolapsom bolo nadmerná konzumácia alkoholu alebo drogy. "Robí všetko pre to, aby sa sústredila na hudbu a aby sa znovu nezaplietla s drogami. Jej nové skladby sú úžasné, ale vydá ich, až keď sa bude cítiť lepšie," dodal nemenovaný zdroj. Dvadsaťšesťročnú autorku dvoch štúdiových albumov čaká 20. januára súd po tom, čo ju 19. decembra zatkli a následne obvinili z napadnutia manažéra Milton Keynes Theatre. Dôvodom útoku bola snaha manažéra vyviesť Winehouse von z budovy počas predstavenia pantomímy, ktoré speváčka prerušovala vulgárnymi výkrikmi.

Informácie pochádzajú z webovej stránky contactmusic.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

https://www.24hod.sk/spevacka-amy-winehouse-skolabovala-cl99139.html