Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

16. apríla 2018

Speváčka Conchita Wurst je HIV pozitívna, bývalý priateľ sa jej vyhrážal zverejnením informácieRakúska speváčka Conchita Wurst je HIV pozitívna. Dvadsaťdeväťročná drag queen, vlastným menom Thomas Neuwirth, to prezradila prostredníctvom služby Instagram. Ako uviedla, jej bývalý ...Zdieľať
eurovision_memorable_moments bce9d14b4d184746873ac5b42e039838 676x439 BERLÍN 16. apríla (WebNoviny.sk) - Rakúska speváčka Conchita Wurst je HIV pozitívna. Dvadsaťdeväťročná drag queen, vlastným menom Thomas Neuwirth, to prezradila prostredníctvom služby Instagram.


Ako uviedla, jej bývalý priateľ sa vyhrážal zverejnením informácie a tak sa rozhodla, že ho predbehne. Víťazka Eurovision Song Contest z roku 2014 dodala, že už niekoľko rokov podstupuje liečbu a cíti sa zdravá a silná."Dúfam, že takto posilním iných a urobím krok proti stigmatizácii ľudí, ktorí sa infikovali HIV buď vlastným správaním alebo aj nie vlastným pochybením," napísala interpretka, ktorá má na konte debutový album Conchita (2015) a hity ako Rise Like a Phoenix, Heroes a You Are Unstoppable.


Zdroj: Webnoviny.sk - Speváčka Conchita Wurst je HIV pozitívna, bývalý priateľ sa jej vyhrážal zverejnením informácie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Emeritný pápež Benedikt oslavuje 91. narodeniny
<< predchádzajúci článok
Nepočujúci môžu spoznať text Biblie v posunkovom jazyku

Speváčka Conchita Wurst je HIV pozitívna, bývalý priateľ sa jej vyhrážal zverejnením informácie - diskusné fórum čitateľov