Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

02. mája 2019

Speváčka Pink bola tehotná už ako sedemnásťročná, dieťa si chcela nechaťAmerická speváčka Pink mala prvý potrat už ako sedemnásťročná. O smutnej skúsenosti sa zmienila len niekoľko dní po vydaní svojho najnovšieho albumu Hurts 2B Human, ktorý sa okrem iného zaoberá ...Zdieľať
2017_american_music_awards_ _arrivals_47161 c058990cb981467cb764dd5ecc9c84e0 676x493 BRATISLAVA 2. mája (WebNoviny.sk) - Americká speváčka Pink mala prvý potrat už ako sedemnásťročná. O smutnej skúsenosti sa zmienila len niekoľko dní po vydaní svojho najnovšieho albumu Hurts 2B Human, ktorý sa okrem iného zaoberá jej problémami s úzkosťou či sebaláskou.

So skúsenosťami sa vyrovnáva v piesňach


"V sedemnástich som potratila. Chcela som si to dieťa nechať," uviedla pre USA Today. “Keď sa také niečo stane žene alebo dievčaťu, cítite sa, akoby vás telo nenávidelo a akoby bolo pokazené, pretože nerobí to, čo by malo," dodala.

Pink tiež povedala, že odvtedy prekonala viacero ďalších potratov a písanie piesní je pre ňu spôsobom, ako sa vysporiadať s týmito "bolestivými skúsenosťami". Speváčka má v súčasnosti so svojím manželom Careym Hartom, za ktorého sa vydala v roku 2006, dcéru Willow a syna Jamesona.

Pink, vlastným menom Alecia Beth Moore, odštartovala hudobnú kariéru v dievčenskej skupine Choice. Po jej rozpade sa dala na sólovú dráhu a začala pracovať na prvej sólovej štúdiovke Can't Take Me Home (2000).

Sedem ocenení MTV Video Music Awards


Nasledovali nahrávky Missundaztood (2001), Try This (2003), I'm Not Dead (2006), Funhouse (2008), The Truth About Love (2012), Beautiful Trauma (2017) a spomínaná Hurts 2B Human (2019).

Medzi jej najznámejšie hity patria skladby Try, Who Knew, U + Ur Hand, So What, Raise Your Glass, Get The Party Started, Just Like A Pill či What About us. Získala napríklad tri Grammy, dve BRIT Awards alebo sedem MTV Video Music Awards. Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Speváčka Pink bola tehotná už ako sedemnásťročná, dieťa si chcela nechať © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dobré ovčiarske psy môžu ochrániť stádo pred šelmami. WWF chce pomôcť pri návrate týchto psov na salaše.
<< predchádzajúci článok
UMELCI SMÚTIA: Zomrel známy textár a spisovateľ Vladimír Poštulka

Speváčka Pink bola tehotná už ako sedemnásťročná, dieťa si chcela nechať - diskusné fórum čitateľov